MECHATRONICI - ÚDRŽBÁŘI
PressMetal - CZ, spol. s r. o.
Třinec
před 1 dnem
source : Hitprace

Aktualizace 24. 7. 2020Požadujeme - strojní obor, platné osvědčení vyhl. 50 / 78 Sb., min. 6, ideálně 8, technické myšlení a manuální zručnost, výhodou - zkušenost v oblasti strojírenství a automatizace, praxe ve strojní údržbě.

Náplň práce - zodpovědnost za plánování údržby strojů (měsíční, půlroční, roční), stanovuje osoby zodpovídající za stroje, zajištění bezpečného chodu strojů a přístrojů, kontrola chodu všech elektrických zařízení v provozu, správa všech výrobních strojů, včetně preventivní údržby, výměna opotřebovaného materiálu a provozních částí stroje, spolupráce s vedoucími a mistry úseku výroby, provozu a expedice, zodpovědnost za správnou údržbu a správnost svěřeného zařízení, podílení se na technické části přejímek nových technologií a zařízení.

Mzda dohodou dle kvalifikace, praxe a výsledků, růst mzdy za aktivní účast na nových projektech nebo rozšíření svých znalostí a dovedností.

Životopis zaslat na e-mailovou adresu : chmielova pressmetal.czPracoviště : Třinec

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost