MONTÉR
m-tec CZ, s.r.o.
Horní Žďár, CZ
před 10 hodinami
source : Kdejeprace.cz

Nabídka práce na volnou pozici pro m-tec CZ, s.r.o. .

  • dlouhodobá práce na plný úvazek
  • vyžadováno : praxe a středoškolské vzdělání
  • lokalita : Horní Žďár 89, Ostrov nad Ohří (Horní Žďár), 36301
  • Přidáno : 17.4.2019
  • Lakýrníci a natěrači kovů, kovových výrobků :

    Kontakt : Malý Eduard, e-mail : personalista.zlin seznam.cz(kontak přímo na pracovišti)

    Pracovní náplň : Montáž sil a strojních komponentů

    Požadavky : manuální zručnost, spolehlivost a trestní bezúhonnost.

    K základní hodinové mzdě jsou každý měsíc vypláceny dvě mimořádné prémiové složky.

    Nabízíme stabilní zázemí silné zahraniční společnosti,

    vstřícné jednání a kvalitní firemní kulturu,

    přátelský kolektiv, možnost kariérního růstu a zvyšování kvalifikace,

    závodní stravování / stravenky, praní pracovních oděvů,

    nadstandartní ochranné pracovní pomůcky,

    roční nárok dovolené na zotavenou 23 dní,

    příspěvek na penzijní připojištění.

    Po odpracování 6 měsíců nabízíme pracovní smlouvu na dobu neurčitou. K základní měsíční mzdě jsou každý měsíc vypláceny dvě mimořádné prémiové složky.

    Vyžadované vzdělání : Střední odborné (vyučen)

    Hrubá mzda : 21 000 23 000 Kč / měsíc

    Step 2