Operátor/operátorka výroby
Smiths Medical Czech Republic, a.s.
Hranice, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Výroba a balení jednorázových zdravotnických výrobků v čistém provozním prostředí při dodržování bezpečnostních zásad a hygienických požadavků společnosti.

Manuální činnosti, jako například lepení, stříhání, kompletace setů, dále vizuální i přístrojová kontrola kvality, balení hotových produktových setů.

Samostatná i týmová práce, účast na poradách zaměřených na trvalé zlepšování. Kontrola kvality, manuální práce dle pracovních pokynů a nákresů výrobních postupů.

Přesné a čitelné vyplňování dokumentů v rámci zachování správné výrobní a dokumentační praxe. Dodržování firemních postupů pro čisté provozní prostory a požadavků BOZP.

Plnit další úkoly dle pokynů nadřízených při výrobě zdravotnických produktů. Povinnost zaměstnance zajistit, aby všechny úkoly byly prováděny v souladu s příslušnými firemními zásadami / normami a zachovávat osvědčené postupy Zájemci se mohou hlásit : - zasláním životopisu (CV) na e-mail : jaroslav.

dostal smiths-medical.com;- telefonicky na čísle 736 510 615 - pan Jaroslav Dostál

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost