Projektový inženýr / CAD Design Engineer
MANN + HUMMEL Service s.r.o.
Nová Ves, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Náplň práce : Účast a podpora vedoucího produktového inženýra (LPE) při vývoji návrhových konceptů produktů (3D modely, kalkulace tolerance apod.

Podpora produktového experta při získávání patentů a při ochraně patentových práv pro nové / stávající produkty. Připravovat a spravovat technickou dokumentaci týkající se návrhu a vývoje produkt.

Podílet se / podporovat úpravy produktů při sériové výrobě s ohledem na technické specifikaceZaměstnanecké výhody : 13. plat, cafeteria, závodní stravování, příspěvky na sport / kulturu / volno-časové aktivity, firemní akce, sleva na firemní produkty, flexibilní pracovní doba, stravenky / příspěvek na stravování, notebook, příležitostná možnost práce z domu, přesčasy, občerstvení na pracovišti.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost