Inženýři přípravy a realizace investic, inženýringu v ostatních oborech
Jacobs Vehicle Systems Europe, s.r.o.
Modřice, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt emailem.Požadavky : Vysokošloské vzdělání technického směru ideálně konstruktér nebo strojírensktví.Anglický jazyk na úrovni na úrovni C2.

Výhodou : Předchozí zkušenosti na pozici výrobního inženýra, inženýra kvality. Absolvovaný Six Sigma trénink, pokročilé zkušenosti s programem CAD.

Znalost číst a interpretovat technickou dokumentaci, bezpečnostní pravidla, IAFT / ISO / VDA procesní manuály a standarty.

Znalost statistických konceptů, jako je pravděpodobonost, SPC, DOE, a metody řešení problémů Sigma. Záznamy o úspěšném a efektivním řízení, problem -

solving a root-cause analýzách. Příspěvek na penzijní připojištění, kurzy cizích jazyků, odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolená, příspěvek na stravován a sportovní aktivity, zvýhodněné firemní moobilní tarify, firemní notebook a mobil, občestvení na pracovišti a další.

Místo výkonu práce : Evropská 864, 664 42 ModřiceSouhlas zaměstnavatele se zaměstnaneckou kartou.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost