Strážník/ce Městské policie Zábřeh
Město Zábřeh
Zábřeh, CZ
před 3 dny
source : Easy-prace.cz

Jedná se o pracovní poměr na dobu určitou s možností prodloužení na dobu neurčitou, 8. platová třída dle nařízení vlády č.

341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, v platném znění, a nařízení vlády č. 222 / 2010 Sb.

o katalogu prací ve veřejných službách a správě, v platném znění, resp. 5. platová třída v případě čekatele do doby ukončení školení a odborného výcviku.

Termín nástupu : dle dohodyPředpoklady pro podání přihlášky : - občan České republiky starší 18 let- minimálně ukončené střední vzdělání s maturitní zkouškou- bezúhonnost, spolehlivost- zdravotní způsobilostPožadavky pro podání přihlášky : - orientace ve veřejné správě - základní znalost zákona o obcích, zákona o obecní policii a souvisejících právních norem potřebných k výkonu činnosti strážníka- výborné komunikační a vyjednávací schopnosti, schopnost samostatného rozhodování a řešení krizových situací, odolnost vůči stresu, schopnost pracovat v týmu- ochota k dalšímu vzdělávání- řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič podmínkou- praxe u městské policie výhodou- uživatelská znalost práce na PCNáležitosti přihlášky : (použijte odpovědní formulář- jméno, příjmení, titul- datum a místo narození, státní příslušnost, místo trvalého pobytu- číslo občanského průkazu, příp.

číslo dokladu a povolení k pobytu (jde-li o cizího státního příslušníka), telefonní spojení, e-mail- datum a podpisK přihlášce doložte : - strukturovaný životopis- výpis z rejstříku trestů - originál (ne starší než 3 měsíce)- ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání, příp.

doklady o průběžném vzdělávání- čestné prohlášení o spolehlivosti dle 4b, odst. 4 zákona o obecní policii- můžete přiložit i svou aktuální osobní fotografiiHlavní zaměření činnosti : - komplexní plnění úkolů při zajišťování místních záležitostí veřejného pořádku v obci- prevence kriminalityNabízíme : - 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na regeneraci sil, příspěvek na penzijní připojištění, 5 dnů indispozičního volnaPrac.

doba nepřetržitý provoz, 12-ti hodinové směny, od 7 : 00 do 19 : 00 a od 19 : 00 do 7 : 00 hod. Místo výkonu práce : Zábřeh a obvod města Zábřeha.

Personální výběrové řízení bude vypsáno až do odvolání, resp. do doby dosažení plného početního stavu strážníků Městské policie Zábřeh.

Místo a způsob pro podání přihlášky : - poštou na adresu : Městský úřad Zábřeh, Masarykovo nám. 510 / 6, 789 01 Zábřeh s označením obálky "NEOTEVÍRAT - PVŘ - strážník MěP" nebo- osobně na podatelně Městského úřadu Zábřeh, Masarykovo nám.

510 / 6 v uzavřené obálce s označením "NEOTEVÍRAT - PVŘ - strážník MěP"Bližší informace k pozici podá velitel Městské policie Zábřeh Bc.

Václav Doubrava, tel : použijte odpovědní formulář, e-mail : použijte odpovědní formulář

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost