REFERENTKA/REFERENT INFORMAČNÍHO CENTRA
MĚSTSKÝ SOUD V PRAZE
Praha-Nové Město, CZ
před 2 dny
source : Easy-prace.cz

Prvotní kontakt : použijte odpovědní formulářPožadavky : "výborné komunikační a organizační schopnosti"samostatnost, spolehlivost, pečlivost a zodpovědnost"odolnost vůči stresu"příjemné vystupování"uživatelská znalost práce na PC"trestní bezúhonnost"znalost justičních agend a informačních systémů soudu výhodou"znalost anglického jazyka (popř.

dalšího cizího jazyka) výhodou"praxe v přepážkovém provozu výhodouPracovní náplň : "komplexní zajišťování informačních vztahů k účastníkům řízení a veřejnosti"zprostředkování nahlížení do soudních spisů, zajištění dohledu při jejich studiu, pořizování fotokopií listin a zvukových záznamů ze soudních spisů"další administrativně provozní činnosti spojené s chodem informačního centra"10.

platová třída dle Nařízení vlády č. 341 / 2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů"zvláštní příplatek"možnost přiznání osobního příplatku a odměn dle dosažených pracovních výsledků"25 dnů dovolené"5 dnů indispozičního volna"příspěvek na stravování"příspěvek na penzijní připojištění"možnost využití rekreačních zařízení Městského soudu v Praze"a další zaměstnanecké výhody dle FKSP

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost