Údržbář, seřizovač
Greiner Perfoam s.r.o.
Tábor, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Provádění preventivní údržby a oprav výrobních strojů a nástrojů ve výrobě pro automobilový průmysl ve 3-směnném provozu.

Požadujeme vyučení nebo ÚSO v oboru strojním / elektro, ŘP.sk B, flexibilitu, ochotu učit se novým věcem a technologiím, samostatnost a spolehlivost.

Nástupní mzda od 21 500 Kč / měsíčně, po zapracování a započítání bonusů mzda až 31 000 Kč / měsíčně. Nástup je možný po dohodě ihned.

Zájemci se mohou přihlásit zasláním svého životopisu na email : použijte odpovědní formulář Bližší informace poskytneme na personálním oddělení.

Zaměstnanecké výhody : perspektivní zaměstnání, možnost stravování / stravenky, čtvrtletní odměny, 13. a 14. plat, odměna za výsledek hospodaření podniku, příspěvek na penzijní připojištění, 5 týdnů dovolené a jiné. Kontakt : emailem.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost