PROJEKTANT/KA
ENGIE Services a.s.
Jičín, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

PROJEKTANT / KA - pracoviště Jičín.V případě zájmu zasílejte životopisy na e-mail : hana.smidova engie.com, volejte v době od 8 : 00 do 16 : 00 hod na tel.

739523865 pí Šmídová.Náplň práce : Řízení a kontrola svěřených objektů.Zpracování projektové dokumentace elektroinstalací.

Spolupráce v projekčním týmu.Podpora realizace zakázky - změny, testy, zprovoznění.Technická podpora přípravy nabídek.Kontakt s klientem, řešení změn, neshod, rozšíření projektů.

Požadujeme : Minimální zkušenost na obdobné pozici 1 rok, znalost AJ na střední úrovni, dobrá znalost ACAD, ŘP sk.B výhodou, odborná zdatnost, technická vyspělost, schopnost práce v týmu.

Nabízíme : Týdenní pracovní doba o 2,5hodiny kratší, stravenky, nadstandartní zdravotní péče, práce na zajímavých projektech, individuální oceňování , finanční stabilita, možnost profesního rozvoje, firemní vzdělání- odborná a jazyková školení.

Vhodné i pro cizince na zaměstnanecké karty.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost