SENIOR ÚČETNÍ
Best Account s.r.o.
Vítkov, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

KO : Ing. Tereza Tirolová, tel. použijte odpovědní formulář., e-mail : použijte odpovědní formulářVŠ vzdělání, jednosměnný provoz, nástup možný ihned, mzda 25 000 - 30 000 Kč.

Jedná se o práci v daňově poradenské společnosti. Náplní práce je vedení podvojného účetnictví, daňové evidence, schopnost zpracovat daňová přiznání - DPH, daň z příjmu fyzických, právnických osob, silniční daň, daň z nemovitých věcí, z nabytí nemovitých věcí.

Zkušenosti s inventarizacemi obratových předvah, schopnost zpracovat účetní závěrku, schopnost komunikovat s finančními úřady, okresní správou sociálního zabezpečení a zdravotními pojišťovnami.

Požadujeme : samostatný, pečlivý a proaktivní přístup, zájem se neustále vzdělávat.Výhody : prémie, firemní odborná školení daňovou poradkyní, firemní večírky a akce, nápoje na pracovišti zdarma.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost