Organizační pracovník pro řízení provozu
Gymnázium Globe, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

První kontakt e-mailem nebo telefonicky 8 : 00 - 15 : 30 hodin.Hledáme pracovníka : - Organizačního pracovníka pro řízení provozu pro malé odloučené pracoviště ( pozice 1.

01.07 dle katalogu prací )- Nástup od 1. 1. 2022Požadujeme : - Vzdělání : Bc. + 7 let praxe VŠ + 5 let praxe - Samostatnost a schopnost úsudku, komunikativnost- Dobrou uživatelskou znalost práce s PC a běžným SW - Znalost základů fakturace a spisové služby - Práce s personální agendou- Trestní bezúhonnostNabízíme : - Příjemné pracovní prostředí v malém kolektivu 20 min.

od centra Brna, MČ Brno-Vinohrady- Tarifní výše platu při plném úvazku dle kvalifikace a dosaženého stupně vzdělání dle platových tabulek ve školství pro nepedagogické pracovníky- Možnost prodloužení pracovní smlouvy na dobu neurčitou

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost