Manipulační dělník - mechanik
KM konsult s.r.o.
Kroměříž, CZ
před 14 dny
source : Easy-prace.cz

Pracoviště Kroměříž - Náplň práce : Odjehlování strojírenských dílců, mechanické práce - Požadujeme : vyučení ve strojírenském oboru výhodou, samostatnost a spolehlivost, orientaci ve výkresové dokumentaci, znalost práce s měřidly, manuální zručnost -

Nabízíme : osobní ohodnocení dle pracovních výsledků, stravenky, možnost profesního růstu, práce na jednu směnu, nástup možný ihned -

Přihláška formou zaslaného životopisu na emailovou adresu : použijte odpovědní formulář nebo kontaktu na tel. použijte odpovědní formulář p.

Večerka. Po obdržení životopisu Vás bude kontaktovat personální oddělení a dohodne s Vámi další postup. - Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce.

Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost