Čalounice/šička – 34 000 Kč – ubytování zdarma!
ProJobEU s.r.o.
Aš, CZ
před 4 dny
source : Easy-prace.cz
 • Provádění čalounických prací / stříhání, sešívání, potahování, lepení z látky / -Nastříhání a sešití potahů kabiny a dalších vnitřních prostor letounu -Izolace a obšívání potrubí skelnou vatou nebo izolační hmotou -Tmelení v kabině letounu / malý prostor / Požadujeme : -Nutnost zaslání životopisu -SOU krejčová / čalouník nebo zkušenosti jako krejčová, čalounice a pod.
 • Čistý trestní rejstřík -Spolehlivost Nabízíme : -Měsíční výdělek 29 000 Kč -Příspěvek na dopravu 5 000 Kč / platí pro dojíždění nad 35 km / -Odměna za doporučení známého ve výši 10 000 Kč -Možnost ubytování ZDARMA v blízkosti práce -Příspěvek na stravné -Přátelský přístup koordinátora GARANTUJEME VÁM VYPLACENÍ MZDY VŽDY DO 15.
 • DNE V MĚSÍCI! Vzdělání : základní, vyučení, SŠ s maturitouTyp pracovního poměru : Plný úvazek

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost