Montážní pracovník - náborový příspěvek 20.000 Kč
Okna Macek a.s.
Praha, Czech Republic
před 18 hodinami
source : Hitprace

Chceš mít jistotu práce na hlavní pracovní poměr s pravidelným příjmem? Chceš pracovat v pohodovém kolektivu rodinné firmy?

Tak to je pro tebe tato pozice jako stvořená! Nástup je možný IHNED! Tato pozice je ideální pro zájemce z Hodonínska, Kyjovska, Veselska, Břeclavska a okolí Prahy.

Co tě na této pozici čeká?- Tvým úkolem bude montáž oken, dveří, garážových vrat a interiérových dveří u zákazníků po celé České republice.

Pokud nemáš zkušenosti, všemu tě naučíme.Jak si tě představujeme?- Jsi manuálně zručný, fyzicky zdatný a spolehlivý.- Nevadí ti cestování.

Výhodou je, pokud umíš řídit dodávku.Co ti můžeme nabídnout?- Jistotu stabilní práce na hlavní pracovní poměr.- Zajímavé finanční ohodnocení, jejíž výši ovlivníš ty sám svým výkonem.

 • Náborový příspěvek až 20.000 Kč pro zkušené montážníky s prokazatelnou praxí s montáží oken, dveří a vratNástup možný IHNED.
 • Můžete nás kontaktovat denně od 7 - 14 hod na tel 518 307 522 nebo 725 217 696 - Ing. Romana Lungová, personalista.

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost