JEŘÁBNÍK / JEŘÁBNICE
MALINA - VRŠE s.r.o.
Zachrašťany, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

JEŘÁBNÍK / JEŘÁBNICE- Místo výkonu práce : Zachrašťany č.p. 123, 504 01 Nový Bydžov- PP na dobu neurčitou, nástup možný ihned- Náplň práce : převážně obsluha jeřábu- Výhodou : ŘP sk.

B, C, profesní průkaz, základní znalost práce na PC, vztah ke stavební technice a pozitivní přístup k práci, časová flexibilita, technické myšlení, samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, pozitivní přístup k práci - Nabízíme : zvláštní peněžité odměny, pracovní oděvy, odměny z obratu, 2 dny dovolené navíc, pračné, obědy na pracovišti, proplacené přestávky na oběd, jubilejní odměny, firemní a mimofiremní akce, po dohodě možnost proplacení rozšíření řidičského oprávnění- Pozice je vhodná i pro absolventy / -ky- V případě zájmu nás kontaktujte telefonicky, e-mailem nebo osobně.

 • Kontaktní osoba : pí. Ing. Monika Šírová, tel. č. : 774 753 280, e-mail : monika.sirova malina-vrse.cz
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost