ZÁSTUPCE VEDOUCÍ na PRODEJNĚ, móda
Grafton.cz
Praha hl.m., CZ
před 4 hodinami

Popis pozice

LÍBÍ SE VÁM ELEGANTNÍ A DÍVČÍ MÓDA? Hledáte si pracovní uplatnění u stabilní společnosti s možností dlouhodobé spolupráce?

Pak hledáme právě Vás! Pro mezinárodní síť prodejen s módou hledáme zkušené kandidáty na pozici ZÁSTUPCE VEDOUCÍ na PRODEJNĚ S MÓDOU.

Náplň práce :

  • práce na prodejně (sortiment móda)
  • vedení týmu prodavačů
  • přímá obsluha zákazníků
  • plánování směn
  • pravá ruka vedoucí prodejny - store manager
  • plnění stanovených prodejních cílů
  • merchandising
  • Požadavky

  • minimálně středoškolské vzdělání
  • praxe na obdobné pozici podmínkou
  • praxe v obchodě s módou výhodou
  • otevřenost a schopnost aktivního prodeje
  • zájem o zboží jako je móda, doplňky apod.
  • schopnost vést tým
  • orientace na zákazníka
  • Benefity

  • bonusy za plnění stanovených cílů
  • sleva na produkty 30 - 50%
  • stravenky
  • prostředí silné mezinárodní společnosti
  • profesionální růst
  • zaškolení
  • Požádat