HR KONZULTANT V CENTRU PLZNĚ
AC Jobs
Plzeňský kraj
před 5 dny

Láká tě svět personalistiky? Za svou kvalitně odvedenou práci chceš získat PÁTKY VOLNÉ nebo i TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH i s drahou polovičkou?

Skvělé! Zašli nám své CV!

Pracovní náplň

  • plnění nastavených obchodních plánů
  • aktivní vyhledávání, oslovování vhodných kandidátů na určité pracovní pozice
  • vedení úzkého kontaktu s kandidáty ohledně pracovních pozic, společností, zařazení do výběrových řízení, informování o výsledcích apod.
  • tvoření a vystavování inzerátů, práce s různými pracovními portály a databázemi, LinkedIn
  • udržování pravidelného kontaktu s klienty, budování profesionálního vztahu s nimi
  • zpracování administrativy, reportování vedoucímu
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VOŠ / VŠ vzdělání
  • angličtinu nebo němčinu na lepší mírně až středně pokročilé úrovni
  • zájem o personalistiku a obchod
  • řidičský průkaz skupiny B
  • schopnost výkonu práce s nastaveným týdenním a měsíčním plánem
  • časovou flexibilitu
  • Co nabízíme?

  • bonusy v rámci měsíčních odměn, za plnění měsíčních plánů PÁTKY VOLNÉ
  • za přeplnění plánů dostaneš TÝDEN DOVOLENÉ NA HORÁCH a to i pro partnera / partnerku
  • 20 dní dovolené + 5 dní Sick Days navíc za úspěšné plnění + 1 den navíc za každý odpracovaný rok
  • teambuildingy
  • stravenky v hodnotě 100 Kč
  • po zaučení je možnost se posunout kariérně a i získáš flexibilní začátek a konec pracovní doby
  • umožňujeme pracovat z domova dle domluvy (po zaučení)
  • notebook a telefon je samozřejmostí
  • zaškolení, opakovaná podpora při budování kariéry
  • termín nástupu : dle dohody, nejpozději prosinec 2019
  • místo výkonu práce : centrum Plzně
  • Požádat