ZÁMEČNÍK (13. plat, smlouva na dobu neurčitou, 5 týdnů dovolené)
NOVÝ START, personální agentura s.r.o.
Třebíč, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Máte strojní vzdělání a hledáte novou práce? Aktuálně potřebujeme zámečníky na 3 různé oblasti svařování, brusky a práce na soustruhu, frézce.

Vhodné i pro motivované absolventy! CO BUDETE DĚLAT? Odstraňovat poruchy a provádět opravy a údržbu Pracovat s technickou a výkresovou dokumentací Tvořit nové technologické postupy Podílet se na výrobě a montáži Práce na ranní či na 3 směny (dle zaměření)Nabízíme : Mzdu 24 400 26 600 Kč Jeden plat ročně navíc Prémie za pracovní výsledky a odpracované roky Příplatky za víkendy, přesčasy Pracovní smlouva na dobu neurčitou 5 týdnů dovolené Příspěvek na penzijko Závodní stravování Dotovaná doprava do zaměstnání Místo výkonu práce : region TřebíčVzdělání : vyučení, SŠ s maturitou, vyšší odborné, bakalářské, vysokoškolské, postgraduálníTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost