Agronom/ka
Hanácká potravinářská společnost s.r.o.
Prosenice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Hledáme kolegu / kolegyni na zabezpečení efektivní realizace nákupu a přejímky cukrové řepy pro výrobu cukru.

Základní pracovní náplň :

  • Komunikace s dodavateli cukrové řepy a osiva
  • Vedení agendy a plánování daného úseku
  • Příprava podkladů pro účetní oddělení
  • Organizační zabezpečení návozu cukrové řepy a vedlejších produktů
  • Agronomické poradenství pro pěstitele
  • Organizace informačních a vzdělávacích akcí pro pěstitele
  • Požadujeme :

  • Vzdělání zemědělského směru SŠ / VŠ
  • Znalost práce na MS Office
  • Výborné organizační a komunikační schopnosti
  • Zodpovědnost a samostatnost
  • Řidičský průkaz sk. B aktivní řidič
  • Nabízíme :

  • Pracovní poměr na dobu neurčitou
  • Jistota stabilního zaměstnání ve firmě s dlouholetou tradicí
  • Nástup : ihned
  • Benefity :

  • Příspěvek na závodní stravování
  • Mobilní telefon
  • Služební vozidlo
  • 5 týdnů dovolené
  • Cukr pro vlastní spotřebu
  • Hlídané parkoviště pro auta i kola
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.