LÉKAŘ RADIOLOG - částečný úvazek !
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Česká Lípa, CZ
před 5 dny
source : Easy-prace.cz

Hledáme lékaře RADIOLOGA do nově vybudovaného centra ve Středočeském kraji který se stane obohacením svého týmu a odborným garantem této pobočky.

Spolupráci máme přípravenou na částečný úvazek - prozatím 1 - 2 dny v týdnu.Benefitní program : mzda dle dohodyhrazené ubytování v blízkosti pracovištěnové pracovní podmínky s nejmodernějšími přístrojidalší možnost a podpora vzdělávání se v oboru hrazené kurzypříspěvek na stravovánívánoční odměnynabídku kávy čaje a občerstvení na pracovištispolečné firemní akcea spoustu dalšíhoNástup možný k 1.

1.2022 případně individuální dohodaPožadujeme : licence z české lékařské komory na pozici primářepraxe 3 rokyPokud vnímáte svou práci jako poslání ne jako povolání zašlete nám svůj životopis na použijte odpovědní formulářStaňte se i vy součástí našeho týmu v nově otevřené pobočce!Vzdělání : VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost