Procesní technik (M/Ž)
Foxconn
Kutná Hora, Česká republika
před 4 dny

Kutná Hora

Společnost Foxconn Technology CZ vyrábí v Kutné Hoře od roku 2008 různé typy serverů od standardních až po ta nejkomplexnější řešení s vlastní vybudovanou infrastrukturou.

Je jedním s globálních lídrů ve svém oboru.Všichni naši zaměstnanci pracují v moderním prostředí a využívají širokou řadu benefitů.

Vedení společnosti se velmi zajímá o dění ve svém nejbližším okolí a zapojuje se do regionálního dění nejen nabídkou pracovních míst přednostně místním obyvatelům, ale i podporou charitativních projektů a kulturního rozvoje regionu.

PROCESNÍ TECHNIK

Do našeho týmu procesních techniků hledáme kolegu, který nám bude pomáhat s údržbou stávajících procesů, tvorbou a zdokonalování pracovních instrukcí a procedur.

Očekává se, že se bude aktivně podílet na realizaci Kaizen a Lean projektů.

Procesní technik by měl mít smysl pro detail a očekává se od něj aktivní přístup k plnění úkolů.

Kandidát na procesního technika by měl mít středoškolské vzdělání s maturitou, se základními znalostmi principů štíhlé výroby.

Měl by ovládat na pokročilé úrovni MS Office.

Rádi uvítáme kandidáta se znalostmi CAD, ale není to podmínkou.

Očekáváme alespoň základní znalost anglického jazyka.

Nutná znalost českého jazyka.

Čím si Vás budeme hýčkat?

Pravidelný výplatní termín25 dnů dovolenéSmlouvu na dobu neurčitouZávodní stravování za 22,-KčBenefitní program, ze kterého si vybere každý(divadlo, kino fitness, wellness, nákupy v lékárně, vzdělávání a spousta jiných)Vybavené fitko přímo u násDochází k nám lektoři, kteří se snaží zlepšovat naši angličtinuTaké Vás velmi rádi podpoříme v kariéře pomocí odborných kurzůCelosvětový kontakt, pracují u nás kolegové z více než 14 různých zemíMyslíme na Vás i v pozdějším věku, proto dáváme příspěvek na penzijní pojištění

Pro více informací zašlete své CV nebo zkrátka napište či zavolejte!

Těším se na odpovědi,Míša

Karlov 245Kutná Hora284 01

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost