Asistent/ka obchodu
METAL TRADE COMAX, a.s.
Velvary
před 6 dny
source : Hitprace

Požadujeme : Vysokoškolské vzděláníOvládání PC na uživatelské úrovniAnglický a německý jazyk na komunikativní úrovniSamostatné rozhodováníPracovní náplň : Komunikace s obchodními partnery, příprava objednávek a kupních smluv.

Specifikace požadavků zákazníka. Sledování skladových zásob. Účtování výrobních zakázek. Fakturace.Nabízíme : Perspektivní práci v moderních závodech naší velké úspěšné společnostiNástupní mzda od 35 000 KčMožnost pronájmu bytu v místě našeho závodu ve VelvarechNáborový příspěvek 3 000 Kč5 týdnů dovolené, 13.

plat, prémieRoční příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění 6 000 KčVýhodný telefonní tarif i pro Vaši rodinuPříspěvek na rekreaci dětí do 15 let věkuVěrnostní odměnu za odpracovaná létaFinanční prémii k životnímu jubileu 50 let a při odchodu do důchodu Výhodné závodní stravováníZvyšování kvalifikace (semináře, kurzy, školení)Firemní společenské akce

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost