Uklízeči a pomocníci v ubytovacích a vzdělávacích zařízeních
OR PLUS Construction s.r.o.
Praha, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : Hl.m.Praha Způsob prvního kontaktu : Telefonicky na číslo použijte odpovědní formulář (po-pá : 8 : 00 - 18 : 00), nebo e-mailem na adresu použijte odpovědní formulář Kontaktní osoba : paní Bergerová Vondráková Radka UPŘESŇUJÍCÍ INFORMACE : Hledáme pracovníky se zkušenostmi práce v hotelích, domácnostech, kancelářích, průmyslových a jiných objektech.

Náplň jejich práce : zametání a vysávání, mytí a leštění podlah, nábytku a jiných předmětů v hotelích, kancelářích a jiných zařízeních.

Stlaní postelí, dodávání ručníků, mýdel a příbuzných předmětů, mytí nádobí, dezinfekce kuchyní, koupelen a toalet. ZAMĚSTNANECKÉ VÝHODY : ubytování, ochranné prostředky, pracovní oděv.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost