PROGRAMÁTOR/KA
MANN + HUMMEL (CZ) v.o.s.
Nová Ves, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace

Náplň práce : Podpora výroby a technologů při implementaci změn ve výrobním nebo kontrolním procesu a při zrychlování taktu strojůVyvoj a implementace SW do nových stojů a zařízeníZálohování programů a udržování jejich aktuálnostiTechnická podpora a školení kolegů elektrikářůNávrhy řešení jednoduchých zařízení - interní realizaceProvádění oprav, přemístění, instalací a údržby strojů a strojního zařízení Provádění analýz poruch a zavádění nápravných opatření proti jejich opakování Podpora při rozvoji dílny údržby strojních zařízení např.

investiční podněty apod.Požadavky na zaměstnance : SŠ vzdělání technického směru (popřípadě vyučen s praxí v oboru elektromechanik, programátor)Orientace v technické dokumentaci Hlubší znalost ITZnalost průmyslové automatizace výhodouZnalost programování v prostředí siemens STEP 7Znalost v oblasti robotizace (Kuka)Benefityo Každoroční navyšování mzdyo Příplatek na zdravotní prevenci - 1.

500,- Kč / měsíčněo Příplatky za odpolední směny - 10,- Kč / hod.o Příplatky za noční směny - min. 25,- Kč / hodo Příplatek za práci v sobotu a v neděli ve výši 10 % průměrného výdělku, min.

25,- Kčo Příplatek za práci o svátcích 150% průměrného výdělkuo Penzijní připojištění 2,6% z Vaší měsíční mzdyo Společenské akce - letní párty, vánoční večírek, MANN+HUMMEL deno Každoroční příplatek za věrnost již od prvního rokuo A 30 dalších benefitů, které svým zaměstnancům poskytujeme

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost