Front End Developer (50 000 – 80 000 CZK)
Robot ICT s.r.o.
Ostrava, Czech Republic
před 14 dny
source : Startupjobs

Full-time, Part-time, External collaboration :

Koho hledáme :

rámci našeho kompetenčního centra Automation hledáme Front End Developera s nadšením pro automatizaci a kreativní řešení.

Budete pracovat pro interní i klientské projekty, z naší kanceláře nebo z kanceláří klientů. Máte otevřenou mysl a umíte najít cestu k dosažení cíle?

Baví Vás inovativní a moderní technologie? Jste na začátku své profesionální cesty, nebo jste veteránem s dlouholetými zkušenostmi?

Co budete dělat :

  • Front-end vývoj zaměřených především na automatizaci IT životního cyklu
  • Tvorba aplikací dle aktuálních zakázek a projektů
  • Rozvíjet, udržovat a dokumentovat Front-End řešení
  • Psát testovatelný a účinný kód
  • Návrhy a provádění testů
  • Vyhledávat oblasti pro neustálé zlepšování
  • Působit jako konzultant v probíhajících projektech
  • Co potřebujete umět :

  • Javascript + framworks + libraries ideálně Meteor JS či React JS
  • CSS, HTML & Bootstrap framework
  • Git versioning control
  • Design patterns + unit tests
  • 3 roky zkušeností v oboru
  • Výborná angličtina
  • Silné analytické dovednosti
  • Dobrá znalost dokumentace
  • Požadovaná kvalifikace :

  • 1 a víceleté zkušenosti jako developer
  • 1 a víceleté zkušenosti z práce na větším projektu či ve větším teamu
  • Výhodou : práce v agilním teamu, zkušenosti s Meteor JS nebo React JS
  • Co Vám za to nabízíme :

  • Být součástí kompetenčního centra pracujícího na externích a interních projektech s týmovou podporou a benefity, a to i v případě, že jste částečně on-site v kanceláři zákazníka
  • Progresivní vývoj v důsledku různých projektů
  • Vyčleněný rozpočet na školení a certifikace
  • Spolupráce s mezinárodním týmem
  • Přátelské prostředí v moderních kancelářích
  • 25 dní dovolených, stravovací poukázky, příspěvek na veřejnou dopravu
  • Částečný home-office
  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Požádat