MECHANIK ÚDRŽBY PLC
AC Jobs
Chomutov
před 2 dny

Chcete se podílet na zlepšení a fungování celého zařízení a tím i výroby? Zvládnete programování PLC strojů? Pošlete nám svůj životopis.

Pracovní náplň

  • Programování PLC
  • Čtení výkresové dokumentace
  • Programování operátorských panelů a vizualizací
  • Oživení a uvedení řídicích systémů do provozu
  • Co požadujeme?

  • Středoškolské vzdělání, obor elektro
  • Znalost z automatizace (robotizace a elektrotechniky)
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Vyhl. 50 / 78 Sb. - min. 6
  • Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Docházkový benefit
  • Příspěvky na rekreaci
  • Lokalita - Klášterec nad Ohří
  • Požádat