Skladník
SCHENKER spol. s r.o.
Blučina, CZ
před 7 dny
source : Easy-prace.cz

První kontakt : e-mailem Hledáte práci, kde si váží Vašich schopností, dobrých nápadů a týmového ducha? Chcete profesně růst, nahlédnout do světa logistiky?

Vítejte v mezinárodní logistické společnosti DB Schenker! Pro naše překladiště v Blučině u Brna hledáme vhodné uchazeče na pozici Skladník.

Novým zaměstnancům nabízíme náborový příspěvek až 10.000,- !!! (po ukončení zkušební doby). K dispozici je také příspěvek na dopravu 1.500,- (čistého).

Co bude Vaším úkolem?

  • pracovat s moderní manipulační technikou (VZV)
  • používat mobilní skenery
  • kontrolovat zboží při překládce
  • spolupracovat na správném naložení a vytížení kamionů
  • komunikace při nakládání zboží s řidiči
  • práce v 3směnném provozu Co od Vás očekáváme?
  • praxi na pozici skladníka výhodou
  • organizační schopnosti
  • pracovat s chutí a spolehlivě
  • flexibilita a komunikativnost
  • trestní bezúhonnost Nabízíme :
  • podporu ve Vašem vzdělávání a profesním růstu
  • prostředí, kde je vzájemná spolupráce založená na respektu, ochotě a důvěře
  • získáte jistotu pravidelné mzdy
  • 5 týdnů zasloužené dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní / životní připojištění a mnoho dalších výhod
  • nástup ihned nebo dle dohody Místo výkonu práce : Blučina 750, 664 56, Blučina
  • Požádat