Lékárník/lékárnice
BENU Česká republika a.s.
Praha-Záběhlice, CZ
před 8 dny
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu : Praha Kontakt : Strnadová Štěpánka, tel. : 603 179 111, e-mail : s.strnadova benu.cz Požadujeme : Vysokoškolské vzdělání v oboru farmacie Příjemné vystupování, spolehlivost a pracovitost Zájem o pacienta a jeho zdraví Schopnost poskytovat kvalitní odborné poradenství Náplň práce : Poskytování konzultační činnosti pro pacienty Spolupráce pro objednávání léku a spolupráce s farmaceutickými společnostmi.

Administrativa spojená s provozem lékárny Zam.výhody : Vzdělávání personálu vlastním týmem školitelů z řad magistrů a farmaceutických asistentů Možnost zapojení do různých pracovních skupin Podpora dalšího vzdělávání seminářů, školení Čtvrtletní výkonnostní odměny Čisté, přehledné a moderní pracovní prostředí Úhradu příspěvků do ČLnK Zázemí silné nadnárodní společnosti 5 týdnů dovolené a stravenky samozřejmostí Benefity formou cafeterie

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost