PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR
AC Jobs
Praha-západ
před 2 dny

Máte technické vzdělání a anglický jazyk na komunikativní úrovni? Jste komunikativní, pečlivý a zodpovědný? Orientace v technické dokumentaci pro Vás není problém?

Troufáte si koordinovat projekty a nést za ně zodpovědnost? Pak neváhejte a zašlete nám svůj životopis ještě dnes. Mezinárodní společnost, působící v oblasti automotive, hledá do svého týmu novou posilu na pozici : PROJEKTOVÝ KOORDINÁTOR (40.000 45.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Řízení zakázek zaměřených na výstavbu linek a strojů
  • Řešení finanční a časové stránky projektu
  • Komunikace se zákazníky a dodavateli
  • Kooperace s dalšími odděleními společnosti
  • Koordinace dalších členů týmu
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ vzdělání technického zaměření
  • Angličtinu na pokročilé úrovni
  • Zkušenosti z podobné pozice
  • Praxi s jednoúčelovými stroji výhodou
  • Znalost technických výkresů
  • Pečlivost a zodpovědnost
  • Co nabízíme?

  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Služby závodního lékaře
  • Příspěvek na Multisport kartu
  • Notebook, mobilní telefon
  • Lokalita : Berounsko
  • Požádat