TELEFONISTA/-TKA
CTSCZ spol. s r.o.
Most, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

TELEFONISTA / -TKADosud pracujete a hledáte změnu? Neváhejte se ozvat, pozveme Vás na pohovor a prohlídku pracovního místa.

Uvidíte, že pracovat se dá v pohodovém týmu, na ranní směny s velkým mzdovým ohodnocením.Náplň práce : - jednoduchý telemarketing- snadná práce na pcCo nabízíme : - pracovní prostředí v reprezentativních prostorách - dlouhodobé a stabilní zaměstnání - možnost kariérního růstu - HPP (po domluvě lze sjednat DPP, DPČ)- možnost vyplácení denní zálohové mzdy- Průměrný měsíční plat až 35 000,-Kč - fixní plat a nadstandardní neomezené finanční bonusy dle vašich schopností - zajímavý finanční bonus za 100% docházku - matky s malými dětmi - po domluvě možná individuální pracovní doba.

Příjemný a profesionální tým všech věkových kategorií. HLÁSIT SE : Ilona Egydyová, tel. : 601 158 251 (8 - 16 : 30hod.).

Vždy je potřeba zaslat Váš životopis na e-mail : info avacall.cz, osobně po telefonické domluvě + zaslat životopis

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost