NÁSTROJAŘ AŽ 60.000Kč
AC Jobs, s.r.o.
Brno, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Máš praxi jako nástrojař z výroby? Chceš pracovat pro firmu, kde tě dokáží ocenit a hlavně tě i zaplatí? Pro společnost na severu Brna hledáme Nástrojaře.

Tak neváhej a pošli mi svůj životopis nebo mi zavolej! Budu se těšit!

PRACOVNÍ NÁPLŇ

  • Práce s technickou dokumentací
  • Příprava strojů ve výrobě, výměna nástrojů a různé opravy jednotlivých dílů
  • Spolupráce s mistrem výroby
  • CO POŽADUJEME?

  • Praxe na stejné pozici výhodou
  • Ochotu pracovat na 12-ti hodinové směny
  • Pečlivost a zručnost
  • CO NABÍZÍME?

  • Plat 40. - 58.000Kč
  • Nástupní bonus 30.000Kč
  • Relokační příspěvek 50.000Kč
  • 5 týdnů dovolené
  • 13. plat
  • Firemní stravování
  • Příspěvek na penzijko / životko
  • Smlouva na dobu neurčitou
  • Moderní a čisté prostředí firmy
  • Lokalita Kuřim
  • Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.