THP - implementace nových technologií Průmyslu 4.0
EngiTec Office s.r.o.
Mladá Boleslav, CZ
před 1 dnem
source : Easy-prace.cz

Místo výkonu práce : tř. Václava Klementa č.p. 869Mladá Boleslav II293 01 Mladá Boleslav 1Prvotní kontakt : tel. : použijte odpovědní formulář, e-

mail : použijte odpovědní formulářTHP-pracovník procesu tvorby strategie prediktivní centrální údržby průmyslové výroby. Náplň : Zhotovení analýz v oblasti inovací, Prediktivní údržby, Průmyslu 4.

0, organizace odborných inovativních setkání, koordinace a hodnocení aplikovaných projektů, sjednávání termínů jednání, komunikace s dodavateli a zástupci procesů obchodního partnera ŠKODA AUTO, příprava a grafické úpravy podkladů, urgence plnění úkolů dodavatelů a partnerů (předávání podkladů, plnění stanovených termínů, vypracování a rozdělování zápisů z jednání.

Požadavky : VŠ či vyšší odborné vzdělání technického směru : absolvent TU techn.směru, či VŠ se zaměřením na technickou administrativu, projektmanagement, implementaci procesů.

Oblast strojírenství, informatiky a automatizace případně zkušenosti s implementací nových procesů (aplikací) výhodou, není podmínkou.

Vhodné i pro schopné absolventy. Požadujeme : komunikativnost, samostatnost, odpovědnost (pokročilá uživatelská znalost Excel a Powerpoint).

Jazyková znalost AJ / NJ stupně B2, komunikace u obchod.pratnera ŠKODA AUTO v ČJ a NJ. Zkušenosti s organizací projektů nebo s procesy a technologiemi prům.

výroby výhodou, není podmínkou. Časová flexibilita podmínkou, připravenost pracovat i o volných dnech a svátcích. Nástup možný dle dohody předpoklad k 1.

9.2019. Nástupní mzda dle stupně vzdělání (Dis, Bc., Ing. Mgr.) a dosavadní praxe od 35.000,- Kč do 48.000. Možný další rozvoj a postup.

Přijďte si k nám vyzkoušet a rozšířit své znalosti, schopnosti a obzory v oblasti průmyslové výroby - Průmysl 4.0 a elektromobility.

Zájemce žádáme o zaslání strukturovaného životopisu a souhlas s jeho zpracováním pro účel výběrového řízení na e-mail použijte odpovědní formulář Schůzku je nutné sjednat telefonicky předem.

Zaměstnanecké výhody : Stravenky, stravování v závodním zařízení.

Požádat
Přidat do oblíbených
Odebrat z oblíbenýcch
Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost