lakýrník práškové lakovny
Bustec production s.r.o.
Blansko, Czech Republic
před 12 hodinami
source : Hitprace

Nástup možný ihned.Požadavky : Manuální zručnost Ochota pracovat na směny Vyučení nebo zaučení v oboru Dobrý zdravotní stav Vysoká pracovní morálka, svědomitost, odpovědnost, pečlivost, flexibilita Pracovní náplň : Maskování strojů a dílců před lakováním, tmelení dílců Broušení pneumatickou / elektrickou bruskou Lakování strojů a dílců strojů polyuretanovou barvou Čtení technických výkresů Údržba lakovací kabiny NabídkaZaměstnání ve stabilní společnosti Motivující systém odměn a benefitůDlouhodobá práce na hlavní pracovní poměrPříspěvek na stravováníPracovní oděvy a obuvDůkladné proškolení hned při nástupu do zaměstnáníNabídka je vhodná i pro absolventy.

Mzda od 130 Kč / hod.Kontakt : Ing. Miloslav Zvejška - výrobní ředitel, jednatel, tel. 728 898 892, e-mail : zvejska bustec.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost