Montážní dělníci elektronických zařízení
FOXCONN CZ s.r.o.
Pardubice
před 3 dny
source : Hitprace

Místo výkonu práce Parduibce. Koho hledáme?Za úspěchem každé společnosti stojí její zaměstnanci. A proto hledáme člověka, který rád pracuje rukami a umí je správně použit.

Přidejte se k nám na cestě k ještě většímu úspěchu. : -)Co u nás budete dělat?Aby naší zákazníci obdrželi své objednávky včas, musí výroba pracovat společně a kvalitativně.

U nás budete dělat montáž výrobků, testování, kontrolu, balení a přípravu k expedici, Řekli jste si, že to neumíte? Nevadí! My Vás to naučíme, stačí jen chtít!Co nabízíme?

Stabilní práci a stálý příjem.Odpovídající finanční ohodnocení.5 týdnů dovolené.Teplé obědy / večeře za 22,- Kč v naší jídelně (česká i mezinárodní kuchyně!).

3000,- ročně na benefity (Jděte do kina, zaplaťte v lékárně, přihlaste se na jazykový kurz, anebo si vyberte něco úplně jiného ).

Mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké (Třeba neomezené volání a 10GB dat za skvělou cenu).Podporu fit života - Foxconn Fitness (vstup za 30Kč na lekce i do fitka), Multisport program (příspěvek na fitko, plavání nebo třeba saunu ).

Další vzdělávání (např. Odborné kurzy, kurzy práce na PC, kurz focení, a další).Slevy u obchodníků (Cestujte pohodlně a levněji s LeoExpress, nakupte elektroniku se slevou, a další ).

Min. 3.000,- ročně příspěvek na penzijní připojištění.Máte kamaráda / známého a chcete pracovat s ním společně? Přiveďte ho k nám a dostanete 10.

000 Kč za doporučení nového zaměstnance! : -)Chcete vědět víc? Kontaktujte naši personalistku!Anastasiia Richterovátel. : +420 734 644 809e-mail : arichterova2 cz.foxconn.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost