Šička, švadlena
KM konsult s.r.o.
Kroměříž, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

Pracoviště Kroměříž- Náplň práce : šití látek, potahů, vlajek na průmyslových šicích strojích, přípravy látek-střihy- Požadavky : základní vzdělání, obsluha šicího stroje, zájem o práci, spolehlivost při plnění pracovních úkolů, zodpovědnost- Nabízíme : práci na HPP v příjemném prostředí, pracovní dobu 7-15 : 30, možnost zkráceného úvazku, nebo úpravu pracovní doby- Přihláška formou zaslaného životopisu na adresu : zdenek kmkonsult.

cz nebo kontaktu na tel. +420 777 776 355 p.Večerka.Pracovní místo je zprostředkováváno agenturou práce. Pro výběrové řízení na výše uvedenou pracovní pozici bude KM konsult s.

r.o., jakožto správce, zpracovávat Vámi poskytnuté osobní údaje, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016 / 679.

Odpovědí na tento inzerát poskytujete správci souhlas a své osobní údaje za účelem a po dobu realizace výběrového řízení.

Souhlas lze vzít kdykoliv zpět.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost