Hlavní technik/čka elektro slaboproud
Alarm K+K elektronika s.r.o.
Ostrava
před 4 dny
source : Hitprace

Pracoviště : Ostrava a dle zakázek celá ČRPokud Vás tato pozice zaujala, pošlete nám Váš životopis. Společnost se sídlem v Ostravě hledá posilu do svého týmu - HLAVNÍHO TECHNIKA ELEKTRO SILNOPROUD.

Požadujeme : -znalost oboru silnoproud, praxe ve vedení staveb minimálně 5 let-svědomitost, zodpovědnost, komunikativnost, časová flexibilita-platná vyhláška č.

50-řidičský průkaz sk. B, aktivní řidič-schopnost číst plány a výkresy-vedení kolektivu lidíVaší náplní práce bude koordinace realizace stavby od převzetí staveniště do předání dokončeného díla, což zahrnuje : -objednávky montážního materiálu dle postupu stavby-účast na kontrolních dnech, kontrola postupu provedených prací-zpracování podkladů k fakturaci-spolupracovat při tvorbě předávací dokumentace skutečného provedení stavbyNabízíme : -příspěvek na stravování / stravenky-firemní akce-vzdělávací kurzy a školení-bonusy / prémie-mobilní telefon, auto

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost