Kuchař/ka v hotelu Courtyard by Marriott Airport
CTP Hotel Operations Prague, spol. s r.o.
Praha, Czech Republic
před 5 dny
source : Hitprace

O násDo našeho hotelu Courtyard by Marriott Prague Airport hledáme zkušeného nebo vyučeného uchazeče na pozici Kuchař. Práce je vhodná také pro začínající kuchaře / kuchařky, kteří se chtějí rozvíjet ve špičkové kuchyni se skvělým zázemím mezinárodní společnosti a milým týmem.

We are looking for experienced or just graduated candidates for the position of Cook into our Courtyard by Marriott Prague Airport Hotel.

If you are a beginner in the culinary field that wants to grow and become a part of the first-class culinary team within international company, then you might be the right candidate.

Náplň práce : o Práce na směny o Budete mít na starosti snídaně, á la carte a bankety (anebo dle domluvy a kvalifikací)o Práce v malém přátelském týmuo Work on shiftso In charge of Breakfast, A la carte and Banquets (based on agreement and qualification)o Small & friendly teamCo od Vás očekáváme : o Máte rád / a gastronomii a spokojený klient je vaší prioritouo Potravinářský průkaz a znalost hygienických předpisůo Za sebou máte pár let zkušeností v oboru nebo jste se právě vyučil / ao Máte v sobě přirozenou spolehlivost a flexibilituo Základy AJ výhodouCo Vám můžeme nabídnout : o Motivující složka mzdy (prémie z akcí, další odměny a soutěže)o Multisport kartao Pekná jídelna s dobrým kávovarem a jídlem zdarmao 5 týdnů dovolenéo Příspěvek na parkovánío Vstup do fitnesso Take care program (wellness week, sportovní a charitativní aktivity)o Sleva na ubytování v našich hotelech po celém světěo Každý den dostanete vyžehlenou uniformu, kterou po směně vyčistíme za vásVěříme, že se vám u nás bude líbit.

Zkuste to.Kontakt : Radovan Zajíček, 735715131, radovan.zajicek courtyard.com

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.