NADŠENCI DO ELEKTRA
AC Jobs
Břeclav
před 9 dny

Vystudoval jsi SŠ nebo VŠ, obor elektro a vždycky tě elektronika bavila? Rád bys byl svým pánem a pracovní dobu si chceš řídit podle sebe?

Je moderní společnost místem, kde bys chtěl nastartovat svoji kariéru? Ano? Tak mi zašli svůj životopis a staň se součástí týmu lidí, kteří jsou nadšenci do elektra.

Mezinárodní výrobní a vývojová společnost nyní hledá do svého týmů NADŠENÉ ELEKTRONIKY - ABSOLVENTY (do 26.000,-)!

Pracovní náplň

  • Seřizování, nastavování a testování strojů
  • Řešení problémů v Elektronice, SW a mechanice
  • Vedení záznamů, reportování
  • Spolupráce s týmem
  • Co požadujeme?

  • SŠ / VŠ obor elektro
  • Vyhlášku č. 50 / 1978 Sb., 5, nebo nárok na dodělání
  • Anglický jazyk na základní úrovni
  • Energického člověka, kterého baví elektro
  • Týmového ducha a zodpovědný přístup k práci
  • Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Komplexní zaškolení
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvky na sportovní aktivity
  • Moderní pracovní prostředí v příjemném kolektivu
  • Požádat