koordinátor činností RO, odborný rada
Státní zemědělský intervenční fond
Praha, Czech Republic
před 23 hodinami

Náplň práce

Koordinátor činností RO má zodpovědnost za koordinaci administrativních záležitostí a činností spojených s řízením regionálních odborů SZIF.

Zpracovává podklady pro ředitele Sekce z oblasti řízení regionálních odborů SZIF včetně přípravy potřebných personálních záležitostí.

Koordinuje spolupráci regionálních odborů SZIF s jednotlivými útvary SZIF při zpracování souhrnných materiálů, připomínek a podkladů v gesci ředitele Sekce.

Spolupracuje s odbornými útvary SZIF, které metodicky řídí RO SZIF. Zajišťuje činnosti spojené s poradami ředitelů regionálních odborů SZIF.

Požadujeme

 • vysokoškolské vzdělání v magisterském studijním programu - znalost provozu SZIF- zkušenosti a praxe s metodickou činností- komunikační schopnosti- znalost práce na PC- řidičský průkaz skupiny B
 • Nabízíme

 • systemizovaná platová třída 13., zařazení podle nařízení vlády č. 304 / 2014 Sb. ve znění pozdějších předpisů- služební poměr na dobu určitou (zástup za MD / RD)- 25 dní dovolené + 5 dní zdravotního volna navíc - další placené překážky v práci pro státní zaměstnance (např.
 • 1 den na vyřízení osobních záležitostí) - stravenky v hodnotě 100 Kč / odpracovaný den - pružná služební doba - přátelský a inspirativní tým odborníků - možnost profesního růstu (osobní vzdělávání pomocí individuálních vzdělávacích programů)- mobilní telefon s neomezeným voláním a SMS včetně 1,5 GB internetu- karta plná benefitů (měsíční příspěvek na sport, cestování, zdravotní péči, kulturu nebo vzdělávání)- jsme zprostředkovatelem karty MultiSport

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost