Výrobní operátor/ka s ubytováním a dopravou zdarma
Manuvia
Pardubice, Pardubický kraj, CZ
před 3 dny

Toužíte pracovat pro jednoho z největších výrobců tlumičů pro automobily? Máte štěstí! Pro klienta KYB Manufacturing aktuálně hledáme manuálně zručné muže i ženy na pozici operátor výroby v Pardubicích.

Ubytování zdarma a doprava firemním autobusem zajištěny.

Náplň práce

  • Montáž a výroba automobilových tlumičů
  • Obsluha poloautomatických strojů
  • Navěšování a svěšování tlumičů
  • Denní komunikace se spolupracovníky
  • Nabízíme

  • Práci na 11 a 12h směny (krátký / dlouhý týden)
  • Ubytování zdarma a dopravu na každou směnu a ze směny zdarma
  • Docházkový bonus 1 850 Kč
  • Výrobní bonus 920 Kč
  • Příspěvek na stravování 55 %
  • Příplatky za noční a odpolední
  • Možnost týdenních záloh (1 000 Kč po prvním odpracovaném týdnu)
  • Možnost přesčasů
  • Možnost získání firemní SIM karty
  • Požadujeme

  • Manuální zručnost, spolehlivost, flexibilitu
  • Odpovědný přístup k práci, samostatnost
  • Zkušenost s prací v automobilovém průmyslu výhodou, nikoliv podmínkou
  • Aktuální otevřené nabídky vám rádi zašleme také e-mailem. Stačí když se novinek.

    Nahlásit tuto nabídku
    checkmark

    Thank you for reporting this job!

    Your feedback will help us improve the quality of our services.