VŠEOBECNÁ/-Ý ÚČETNÍ , VYMÁHAJÍCÍ ÚŘEDNÍK/ ÚŘEDNICE
Okresní soud v Opavě
Opava, Czech Republic
před 1 dnem
source : Hitprace
 • KO : Mgr. Monika Sieberová.Přihlášku zašlete elektronicky se všemi přílohami na emailovou adresu : sieberova osoud.opa.justice.
 • cz nebo doručte poštou či osobně na podatelnu Okresní soud v Opavě, Olomoucká 27, 746 77 Opava do 17.09.2021. Obálka, nechť je označena "výběrové řízení, NEOTVÍRAT".

  Pozor - v souvislosti GDPR je nutno doložit Přihlášku k výběrovému řízení, která je součástí vyhlášeného výběrového řízení a je vyvěšena na www.

  justice.cz. Bez tohoto dokladu nelze uchazeče zařadit do výběrového řízení.Přílohou přihlášky bude : - motivační dopis- strukturovaný profesní životopis- kopie dokladu o dosaženém požadovaném vzdělání- kopie výpisu z rejstříku trestů ne starší než 2 měsíceUchazeči o pozici všeobecný / všeobecná účetní a vymáhající úředník / úřednice, kteří splní požadavky a ve stanovené lhůtě předloží všechny podklady, budou vyzváni k účasti na výběrovém řízení.

  Tato nabídka nezakládá povinnost uzavření pracovněprávního vztahu.Výběrové řízení se bude probíhat ve formě pohovoru před výběrovou komisí.

  Osobní údaje, poskytnuté uchazečem v rámci přihlášky, budou zpracovány po dobu výběrového řízení.Více naleznete na úřední desce Okresního soudu v Opavě a na www.

  justice.cz.Požadavky : - úplné střední odborné vzdělání s maturitou- trestní a morální bezúhonnost- státní občanství ČR- prokazatelná znalost v oblasti podvojného účetnictví alespoň 5 let- samostatnost, analytické myšlení, pečlivost- schopnost týmové práce, komunikační dovednosti- ochota dále se vzdělávatNabízíme : - finanční ohodnocení odpovídající znalostem a zkušenostem- pružná pracovní doba- pracovní poměr bude sjednán na dobu určitou - 1 rok s možností prodloužení, 3 měsíční zkušební doba- 5 týdnů dovolené- 5 dnů indispozičního volna- příspěvek na stravování

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost