VRCHNÍ SESTRA - prestižní centrum až 55.000 Kč
JOB LEADER EUROPE s.r.o.
Žďár nad Sázavou, CZ
před 6 dny
source : Easy-prace.cz

Buďte součástí našeho stabilního kvalitního a jedinečného centra. Jsme největší soukromý provozovatel domovů pro seniory.

Pracujeme srdcem. Do našeho přátelského kolektivu hledáme kolegu / kolegyni na pozici VRCHNÍ SESTRA. Hledáme kolegy kteří Mají pozitivní vztah k seniorům Jsou organizačně zdatní komunikativní a pozitivní Jsou odolní vůči stresu a umí pracovat s prioritami Mají manažerského ducha jsou schopni delegovat a vést podřízené Co budete konkrétně dělat?

Vést tým který zajišťuje péči Kontrolovat kvalitu poskytované péče Úzce spolupracovat s vedením domova Podílet se na nastavování standardů Budete vést lidi proto požadujeme praxi na vedoucí pozici Nezbytností je odborná způsobilost dle zákona č.

96 / 2004 Sb. Chceme aby se vám u nás dobře pracovalo proto nabízíme : Mzdu až 55.000Kč / měsíc Firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek Podporu v akreditovaném specializačním vzdělávání 5 týdnů dovolené Speciální odměny za směny nad pracovní plán Finanční bonusy za odpracované roky ve firmě Poukázky na volný čas kulturu a zdraví Dotované stravování Slevovou kartu do lékáren Benu Těšíme se na Vaše zaslaná CV.

Rádi se Vám v případě zájmu ozveme a domluvíme osobní schůzku abyste viděli naše prostředí na vlastní oči.Vzdělání : SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, VysokoškolskéTyp pracovního poměru : Plný úvazek

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost