Dělníci - plastikáři polyuretanových výrobků *
Baur Formschaumtechnik s.r.o.
Valašské Meziříčí
před 5 dny
source : Hitprace

CZ-ISCO 81420 Obsluha strojů na výrobu a zpracování výrobků z plastuDĚLNÍCI - PLASTIKÁŘI POLYURETANOVÝCH VÝROBKŮ*Nástup možný ihned.

Zaměstnavatel požaduje : práce v třísměnném provozu (soboty a neděle volné), dobrý zdravotní stav, praxe ve výrobě vítána, spolehlivost, samostatnost, aktivní přístupNáplň práce : dělník - plastikář polyuretanových výrobků obsluhuje vypěňovací linky, vyrábí díly dle stanovenýchch pracovních plánů, postupů a pokynůZaměstnavatel nabízí : možnost kariérního růstu, příspěvek na dopravu nebo firemní autobus, příspěvek na stravování, firemní akce, dovolená navíc v závislosti na délce PP, zdravotní volno, vánoční odměny, výhodný telefonní tarif, měsíční prémie navícPrvní kontakt : telefonicky 553 030 608, 777 065 696, email : kkrcova formschaum.deov. 30.4.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost