Brusič mramoru
TOP GRANITE s.r.o.
Smilovice, Czech Republic
před 2 dny
source : Hitprace

Láká vás představa různorodé a zakázkové práce? Manufakturní výroba v jednosměnném provoze? Chcete dělat práci, která je smysluplná a není stereotypní?

Pokud se chcete podílet na realizaci luxusních projektů, přidejte se k nám! Hledáme pro zpracování mramoru a žuly právě vás.

 • Nabízíme : práci s moderními stroji v příjemném prostředí se zaměřením na kusové luxusnější výrobky, pracovní desky, dlažby a obkladyplat dle znalostí, možno i v úkolecílové a výkonnostní odměnyubytování v místěpříspěvek na stravování pracovní oděvy a obuvpojištění pro případ, že způsobíte škodumožnost rozšíření znalostí(zaškolení)stabilní a perspektivní práciVítána : manuální zručnost, tvořivost a pro-aktivitupraxe výhodouvíceleté zkušenosti v řemesle či tech.
 • staveb. oboru vítányschopnost samostatné práce v zakázkové výroběNEVYUČENÉ ČI BEZ PRAXE ZAUČÍME
 • Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost