Automechanik
AUTO - BAYER, s.r.o.
Slavkov u Brna, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

ZAMĚSTNAVATEL MÁ ZÁJEM ZAMĚSTNAT I OBČANY UKRAJINYHledáte zajímavou a rozmanitou práci, ve které se budete neustále rozvíjet?

Neztrácejte čas a ozvěte se nám ještě dnes. Do našeho týmu přátelských profesionálů hledáme nového kolegu na pozici AutomechanikPOŽADAVKY : vzdělání vyučení, znalost práce na PC, ŘP sk.

B, spolehlivost a morální odpovědnost, loajalitaPOPIS PRÁCE : PP na dobu určitou 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou, vhodné i pro absolventy, hlavní náplní práce bude provádět kvalitní opravy a řešit konkrétní závady na vozech k co největší spokojenosti zákazníků, diagnostická úloha při problémech vozidel, schopnost dobře poradit a konzultovat se zákazníky případné problémyZAMĚSTNAVATEL NABÍZÍ : práce s nejmodernější automobilovou technikou v příjemném, dynamickém kolektivu, zázemí moderní, prosperující společnosti s dlouholetou tradicí, osobní rozvoj a další vzdělávání, odpovídající mzdové ohodnocení a benefity, práce Po-PáKONTAKT : Lefnerová Renáta, tel.

728 209 411, 9-15 hod, e-mail : renata.lefnerova autobayer.cz

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost