TECHNIK KOMUNIKAČNÍCH SYSTÉMŮ
Vegacom a.s.
Praha, Czech Republic
před 6 dny
source : Hitprace

MVP : Praha, celá ČR Kontakt : Bébrová Dana, e-mail : bebrovad eltodo.czZajímáš se o telekomunikace, chceš pracovat s nejmodernějšími technologiemi a přitom svou práci vidět na každém rohu?

Tak to ti umožníme!Budeš realizovat zakázky po ČR v oblasti údržby a výstavby radioreléových, bezpečnostních a mobilních komunikačních systémů.

Provádět údržbu a opravy telekomunikačních zařízení a sítí. Práce je pestrá, jelikož tě čeká instalace koncových zařízení u zákazníků i práce ve výškách.

Od tebe jen očekáváme : - vyhlášku 50 5 (u propadlých zajistíme jejich obnovu)- ŘP sk. B- a aby ses nebál výšek, ve kterých budeš pracovat (samozřejmě s jištěním)Co získáte?

 • Stabilní práci v české společnosti s dlouholetou tradicí a zakázkami na dalších několik let- K základní mzdě dostanete veškeré zákonné příplatky (např.
 • cestovní náhrady).- Podporu při dalším vzdělávání se (kurzy, certfikace,...).- Možnost kariérního růstu, protože si své vedoucí vychováváme z kolegů.

 • Dále budete moci využít další firemní benefity (příspěvek na stravování - stravenky v hodnotě 110,- Kč, 5 týdnů dovolené + 2 dny zdravotní volno, příspěvek na Multisport, a další https : / / www.
 • vegacom.cz / kariera / co-u-nas-najdete / benefity / )

  Nahlásit tuto nabídku
  checkmark

  Thank you for reporting this job!

  Your feedback will help us improve the quality of our services.

  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost