Specialista EHS
Foxconn
Pardubice
před 13 hodinami

Do týmu EHS (Environmental Health and Safety) specialistů hledáme nového kolegu / kolegyni. Vyznáte se v bezpečnosti a ochraně zdraví při práci?

Požární ochrana Vám není cizí? Pak mi neváhejte zaslat Váš životopis.

Co Vás čeká?

Zajištění prevence rizik na pracovištích.

Spolupráce s vedoucími zaměstnanci při zlepšování úrovně BOZP a PO.

Hodnocení rizik na pracovištích.

Vedení informací a důkazů o pracovních úrazech, požárech a jiných ohroženích.

Zajištění včasného hlášení pracovních úrazů státním orgánům.

Školení vedoucích pracovníků a preventivních požárních hlídek, poradenství v oblasti ochrany zdraví a bezpečnosti a protipožární ochrany a vedení interních a externích auditů.

Koordinace interních procesů a administrativa v oblasti Covid-19.

Očekáváme

Minimálně středoškolské vzdělání s maturitou.

Alespoň částečné znalosti v oboru požární ochrany a / nebo BOZP

Ochotu učit se novým věcem, proaktivitu.

Minimálně základní znalost anglického jazyka

Dobrou znalost práce na PC (MS Office)

Vítanou výhodou je praxe v oboru BOZP a PO

Výhodou osvědčení dle zákona č. 309 / 2006 Sb., 10 a zákona č. 133 / 1985 sb., 11 (minimálně Technik požární ochrany)

Co vám nabízíme?

Flexibilní pracovní dobu s možností občasného homeoffice

Široké portfolio benefitů : 5 týdnů dovolené, benefitní systém Cafeterie, mobilní tarify za velmi výhodné ceny pro Vás i Vaše blízké, příspěvek na penzijní připojištění, firemní fitness a kavárna, závodní stravování, slevy u našich partnerů a mnohem více!

Zaujala Vás tato pozice?

Jitka

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.