Sales Support - DPČ - Bradlec
Siemens
Kosmonosy, Mlada Boleslav, CZECH REPUBLIC
před 5 dny

Jsme divize Digital Industries, Customer Services společnosti Siemens a určujeme trendy a směr vývoje v oblasti digitalizace a automatizace průmyslových procesů.

Nabízíme unikátní řešení z koncepce Průmysl 4.0, chytré technologie a řešení. Naše oddělení Customer Services se zabývá oblastí servisních služeb pro automatizaci a pohony.

Přidejte se k nám a pojďte spolu s námi tvořit Siemens zítřka! Budete se věnovat především podpora prodejního týmu, příprava nabídek a podkladů pro obchodníky zpracování poptávek zákazníků komunikace s obchodníky při vyjasňování obchodních případů spolupráce s technickými a produktovými specialisty a výrobními závodyTěšit se můžete zejména na rozmanitou náplň práce přístup k moderním technologiím práci v malém kolektivu a podporu celého týmuMěl / a byste mít min.

SŠ vzdělání, ideálně ekonomického nebo technického směru zájem o obchod a také o techniku znalost AJ min. B1, schopnost komunikace v NJ výhodou pokročilou znalost MS Office, především Excelu, Outlooku a OneNote velmi dobré komunikační a obchodní dovednosti, vstřícné jednání se zákazníky, pečlivost, orientaci na splnění úkolu, odolnost vůči stresu, zodpovědnost a schopnost samostatné práce řidičské oprávnění sk.

B není podmínkou Dále nabízíme kompletní zaškolení a podporu místo výkonu práce Bradleci (Ml.Boleslav) dlouhodobou spolupráci formou DPČ (20 hod.

týden flexibilní pracovní dobu s možností rozšíření o občasný Home Office zázemí mezinárodního koncernu Siemens příspěvek na stravování příležitost k seberealizaci, aktivní využití cizích jazyků možnost osobního a profesního růstu v rámci společnosti po celém světě systém firemního vzdělávání a školení práci v příjemném kolektivu špičkových odborníků a přístup k nejmodernějším technologiím firemní mobilní telefon a notebook Organization : Digital Industries Company : Siemens, s.

r.o. Experience Level : Mid-level Professional Job Type : Part-time

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost