Hotel Manager
RETRO MANAGEMENT, s.r.o.
Březová, Czech Republic
před 3 dny
source : Hitprace

Kontakt : Brouková Sylva, tel. : 607 844 012, e-mail : broukova axxos.comNáplní práce hotelového managera je vést zaměstnance hotelu a koordinovat jejich činnost, zajištění plynulého chodu hotelu, kontrola a optimalizace provozu, administrativní a organizační podpora.

Požadujeme : znalost hotelového provozu nutností, zkušenosti a praxe na úseku front office podmínkou, aktivní přístup k práci, samostatnost, spolehlivost, odolnost vůči stresu, zkušenosti s vedením týmu, vysoké pracovní nasazení a chuť dosahovat skvělých výsledků, znalost Aj aktivně, Nj a Rj výhodou.

Nabízíme : příjemné pracovní prostředí moderního hotelu, stabilní a silné zázemí společnosti, motivační ohodnocení, osobní bonusy a prémie, možnost osobního růstu, zajištění personální stravy.

Nahlásit tuto nabídku
checkmark

Thank you for reporting this job!

Your feedback will help us improve the quality of our services.

Požádat
Můj e-mail
Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
Pokračovat
Žádost