Procesní architekt/ka
ČEZ, a. s.
Plzeň-Východní Předměstí
před 1 dnem

CO U NÁS BUDETE DĚLAT?

Pro pracoviště v Praze, nebo Plzni do útvaru Řízení procesů přijmeme procesního architekta, jehož pracovní náplní bude navrhování budoucího stavu end to end (E2E) procesů ČEZ Prodej a současně návrhy optimalizace stávajících procesů tak, aby stávající procesy korespondovaly s plánovanými budoucími firemními činnostmi / aktivitami ČEZ Prodej.

Procesní architekt bude odpovědný na základě analýz stávajících procesů, nákladové efektivity a v souladu s legislativou, za nastavení a redesign procesů v návaznosti na funkční architekturu systémů společnosti.

Současně i poskytuje i nezbytnou procesní podporu procesním metodikům a vlastníkům procesů změn a v rámci implementace dohlíží na zachování logiky nastavené architektury E2E procesů.

rámci Skupiny ČEZ spolupracuje na projektech s odpovědností za provázanost jednotlivých procesů, které jsou pro firmu podstatné a jsou v přímé vazbě společnosti ČEZ Prodej s jejím okolím a zároveň jsou v souladu s datovou a technologickou architekturou.

Je garantem jemu svěřené procesní oblasti a odpovídá za procesní realizovatelnost a ekonomickou smysluplnost návrhů řešení, efektivně spolupracuje s vlastníky procesů, metodiky a ostatními odděleními společnosti ČEZ Prodej a celé Skupiny ČEZ.

BEZ ČEHO SE NEOBEJDETE?

 • VŠ / středoškolské vzdělání, bakalářská / magisterská úroveň výhodou
 • znalosti procesního řízení, samostatnost při analýze dat a vstupních informací a definování rizik
 • znalosti nástrojů MS Office
 • znalosti AJ na komunikativní úrovni
 • řidičského průkazu skupiny B
 • schopnosti týmové spolupráce
 • flexibility
 • znalosti IS SAP a energetické legislativy výhodou
 • CO VÁM NABÍZÍME?

  Zaměstnání ve Skupině, která se pravidelně umísťuje na prvních příčkách anket o nejlepšího a ekonomicky stabilního zaměstnavatele.

  Práci, kde budete dále rozvíjet své znalosti a zkušenosti. Nabídku benefitů, jako např. týden dovolené navíc, stravování, příspěvky na rekreaci, penzijní připojištění nebo životní pojištění a mnoho dalšího.

  Pokud Vás tato nabídka zaujala, vše ostatní si řekneme osobně.

  Požádat
  Přidat do oblíbených
  Odebrat z oblíbenýcch
  Požádat
  Můj e-mail
  Kliknutím na "Pokračovat", souhlasíte s tím, že neuvoo sbírá a zpracovává vaše osobní údaje, které jste poskytli v tomto formuláři, aby vytvořili neuvoo účet a přihlásili vás k odběru emailových upozornění v souladu s naší Ochranou Osobních Údajů . Váš souhlas můžete vzít kdekoliv zpět, následováním těchto kroků .
  Pokračovat
  Žádost